< návrat zpět

Družstvo na Salimě 2010

Na brněnském výstavišti byly mezi 2. - 5. březnem 2010 Mezinárodní potravinářské veletrhy Salima - 27. ročník, Embax - 26. ročník, Inteco - 24. ročník, Vinex - 15. ročník a MBK - 5. ročník za účasti stovek vystavovatelů. 

Generálním partnerem byla Potravinářská komora ČR. Záštitu převzaly Ministerstvo zemědělství, Státní zemědělský intervenční fond a Jihomoravský kraj. Soutěž vystavovatelů o Zlatou chuť jižní Moravy a Chuť jižní Moravy organizovala Regionální agrární komora Jihomoravského kraje spolu s Mendelovou univerzitou v Brně, Univerzitou Veterinární a farmaceutické Brno, Jihomoravským krajem a záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Michala Haška. Na těchto veletrzích se prezentovaly i firmy z našeho znojemského regionu. Zúčastnily se i soutěží a získaly i ocenění.

Chuť jižní Moravy v kategorii Zpracovaná zelenina získalo  družstvo Znojemská okurka za sterilované Tradiční Klasické Znojemské okurky,Chuť jižní Moravy, získalo idružstvo Znojemská okurka i za Znojemský macerát na okurky a zeleninu.
Družstvo Znojemská okurka získalo za své výrobky i zvláštní diplom hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Michala Haška.
Hlavní partneři Znojemských okurek:

Znojemský týden Znojemský týden
Váš regionální týdeník
www.znoj-tyden.cz
město ZNOJMO Město Znojmo

www.znojmocity.cz

okurka Občanské sdružení
Znojemské okurky

Slovenská 1, Znojmo
osznojemskeokurky.estranky.cz