Nepřemožitelná síla tradice

Vážení a milí zákazníci, přátelé Znojemské okurky.

Nově vzniklá společnost Znojemská okurka, družstvo se sídlem ve Znojmě, si dala do vínku navázat na staletou tradici konzervování okurek ve Znojmě a regionu a zahajuje svoji konzervárenskou činnost.
Dovolte nám, abychom Vám představili naše první sterilované, skutečně ZNOJEMSKÉ OKURKY, které by měly znovu obohatit náš jídelníček a dopřát nám vychutnat si okurku jako skutečnou delikatesu staleté tradice pěstování a konzervování okurky ve Znojmě a regionu.
Tato staletá tradice je známá v celém světě a navždy vstoupila do historie našeho města. Je našim největším přáním aby Znojemská delikatesa - Znojemská okurka byla legendou i nadále, ale legendou, která bude žít plnou silou své tradice.
Znojemská okurka, družstvo chce svými sterilovanými okurkami navázat na to nejlepší ze staleté historie - tradice Znojemské okurky. Tradiční způsob zpracování, nejkvalitnější okurky ze sběrů a klasická receptura by měly dát jejím příznivcům tu nejlepší delikatesu, která nám přinese jedinečný zážitek z její pikantní chuti.
Předkládáme Vám k posouzení naše první sterilované Znojemské okurky v nezaměnitelné chuti Znojemského nálevu.


Znojemská okurka, družstvo
se sídlem ve Znojmě.Hlavní partneři Znojemských okurek:

Znojemský týden Znojemský týden
Váš regionální týdeník
www.znoj-tyden.cz
město ZNOJMO Město Znojmo

www.znojmocity.cz

okurka Občanské sdružení
Znojemské okurky

Slovenská 1, Znojmo
osznojemskeokurky.estranky.cz