Kategorie: Ohlasy

Ohlasy čtenářů Znojemského týdne

Vážený pane Dřevojane,

nejen dobří holubi (já jsem také HOLUB Jiří), ale i dobré a určitě chutnéZNOJEMSKÉ OKURKY se vracejí. K Tomuto histrickému počinu Vám z celého srdce blahopřeji a nenechte se otrávit některými závistivci včetně "pisálků" v Rovnosti.
Ing. Jiří Holub, Moravské Budějovice


Milí znojemští okurkáři,

zaznamenal jsem v novinách, že obnovujete tradici výtečných Znojemských okurek. Moc Vám fandím a jen tak dál a více těchto odvážných počinů. O inženýru Přibylovi jsem slyšel jen ty nejlepší reference a mám tedy jistotu, že se to nemůže nepovést. Fajn, fajn , bravo!!!
Josef Tměj, Třebíč


Vážený pane Dřevojane,

s velkou radostí jsem si přečetl ve Znojemském týdnu zprávu o obnovení výroby znojemských sterilovaných okurek zásluhou iniciativy obč. sdružení Znojemské okurky. Vážím si Vaší osobní zásluhy v tomto směru a blahopřeji Vám ke zvolení předsedou nového družstva. Jako rodilý Znojmák jsem těžce nesl osud bývalé Znojmie a zánik jedinečného fenoménu, který patřil k tomuto městu podobně jako třeba k Plzni pivo. Přeji Vám i všem průkopníkům obnovy slavného okurkářství, abyste přestáli všechny obtíže, které jsou s tím spojeny. Kéž by se Znojmo stalo opět uznávaným producentem těchto výrobků, které nemají ve světě konkurenci. Jsem s Vámi a ještě jednou dík za tento tak záslužný konkrétní čin.
Zdraví Vás a velké úspěchy znojemským okurkářům přeje ing. Jan Kalný, České Budějovice

 

print Formát pro tiskHlavní partneři Znojemských okurek:

Znojemský týden Znojemský týden
Váš regionální týdeník
www.znoj-tyden.cz
město ZNOJMO Město Znojmo

www.znojmocity.cz

okurka Občanské sdružení
Znojemské okurky

Slovenská 1, Znojmo
osznojemskeokurky.estranky.cz